+ 421 908 20 31 31

Aktuality z poistenia za rok 2018

Existuje len jedna spoľahlivá ochrana pred výtlkmi

21.02.2018 | Autor: Netfinancie.sk

Výtlky – vie o nich každý, no málokto sa im dokáže aj včas vyhnúť. Pri väčšej rýchlosti dokážu tieto, často až niekoľkocentimetrové jamy značne poškodiť vozidlo, v horšom prípade aj spôsobiť nehodu. Podľa štatistík si to najčastejšie „odnesú“ pneumatiky, no poškodiť sa môže aj geometria, náprava, ložisko či uchytenie samotného kolesa. Pri dlhodobom jazdení po nekvalitnej ceste sa môžu poškodiť aj tlmiče auta. Ako sa teda brániť voči výtlkom a ako získať náhradu škody, keď už na ne narazíte?


Novinka: Porovnanie cien PZP je ešte jednoduchšie

14.02.2018 | Autor: Netfinancie.sk

Namiesto 4 údajov doplníte už iba 1. Vďaka novinke, ktorú sme do našej kalkulačky zaviedli, stačí, ak viete poznávaciu značku svojho vozidla (EČV / ŠPZ). Všetky technické informácie o vozidle vyplní systém za vás. Čo vy na to?


Aké zmeny sa chystajú v stavebnom sporení?

31.01.2018 | Autor: Netfinancie.sk

Prvé snahy o zmenu nie veľmi efektívneho systému stavebného sporenia boli ešte za vlády Ivety Radičovej. Aktuálna novela zákona o stavebnom sporení navrhuje päť základných zmien, ktoré by podľa predbežných odhadov mohli štátu v roku 2020 ušetriť až 7,8 milióna eur.


Aké autá sa neoplatí kupovať?

22.01.2018 | Autor: Netfinancie.sk

Najmä ak ide o bezpečnosť? Každoročne vydávajú nezávislé inštitúcie a automobiloví odborníci rôzne rebríčky vozidiel. Tentokrát vám prinášame hodnotenia, v ktorých sa dôraz kladie na spoľahlivosť (kazovosť) a bezpečnosť.


Navštívte nás

VAŠA PRÍLEŽITOSŤ, s.r.o
Kancelária v Bratislave:
Továrenská 10, 811 09 Bratislava

Zdieľajte nás

  • facebook
  • twitter
  • Odporučte stránku známenu

Najvýznamnejší partneri

Copyright © VAŠA PRÍLEŽITOSŤ, s.r.o. Všetky práva vyhradené.